Vēstules rītdienai


Īsziņas, zvani, e-pasti- kas gan tie ir. Nekas! Tie ir vien vārdi, kuriem nozīme kā emociju atspulgam ar katru dienu pieaug. Bet patiesas emocijas kā trīsas mūs pārņem vien tad, kad no pastkastītes izņemam mazu, baltu aploksni ar savu vārdu un jau zinām, kas tajā ir. Vēstule. Vēstule no mammas vai tēva, no brāļa vai māsas, no dēla vai meitas, vai no sirdsmīļotā. Tās mums var pastāstīt visdažādākos stāstus, kas acīs asarām saskriet liek un vairs nav svarīgi, vai tās prieka, vai skumju asaras. Jo tās ir patiesas emocijas, tas ir pazīstams rokraksts un zināmi vārdi. Tā ir ģimene.
Bet mēs pārlieku bieži paļaujamies uz citiem. Kādēļ gan neuzrakstīt pašiem kādu vēstulīti? Kādam sev tuvam un mīļam cilvēkam, skaistajai pasaulei, un, galu galā, pašiem sev. Tādēļ šodien aicinu jūs, piecus dvēseles radiniekus, uzrakstīt "vēstuli" un ielikt tajā visas savas jūtas, emocijas, sāpes. Visu, ko vēlaties pavēstīt rītdienai tā, lai tā jūs sadzird.
Kad tavas mazās vēstulītes būs gatavas, droši vari tas sūtīt man. Grāmatā "Vēstules rītdienai" tām tiks atvēlētas 35 lapaspuses un, kad vēl četru cilvēku darbi būs atraduši savas vietas grāmatas lapās, atsūtīšu Tev 30 euro rēķinu (par grāmatas maketu, korektora pakalpojumiem un ISBN kodu). Kopā ar apmaksāto rēķinu, pateiksi, cik grāmatas gribi sev (pirmajā reizē ne mazāk par 10 grāmatām), viena grāmata maksā 3 euro. Ja pēc grāmatas iespiešanas izrādīsies, ka tomēr vēlies saņemt kādu grāmatu vairāk, droši varēsi pasūtīt vēl klāt cik vēlies (cena tā pati- 3 euro par grāmatu).
Šo izdevību mums piedāvā izdevniecība "Domu Pērles".
Ja esi ieinteresēts, droši raksti man un varēsi uzzināt visus sīkumus par un ap šo procesu (laiku, formātu, noformējumu u.c.).
Uz drīzu tikšanos, Jans Ikes un Domu Pērles komanda.

 

Saziņai: jansikes21@gmail.com vai 26454538