Vieglumam piederošs/С легкостью мне поравняться (2014)

10. novembris visā Latvijā tiek atzīmēts kā Mārtiņdiena, bet manā ģimenē šim datumam ir nedaudz atšķirīgāka nozīme, kopā ar Mārtiņiem un Mārtiņdienas „zosi”, šī diena pieder arī Markusiem.  Arī manam dēlam. Tā nu, turpinot iet pa pirms kāda laika iestaigāto taku, šogad šo dienu atzīmēju ar savu, Jana Ikes autorgrāmatu „Vieglumam piederošs/С легкостью мне поравняться”. 2013 gadā, ap šo pašu laiku tika izdota grāmata „Vilka gars”, kas man personīgi bija viens no interesantākajiem izaicinājumiem un piedzīvojumiem- sadarboties ar tik daudziem interesantiem un atšķirīgiem māksliniekiem.

 

 „Vieglumam piederošs/С легкостью мне поравняться” ir nākamais pārbaudījums, kuru pats sev sagatavoju. Radoties idejai gada sākumā, drīz vien piesaistījās, piedāvājot savu palīdzīgu roku un talantu, Imants Gailis. Vāka noformējumā ar savu talantu, kā arī iekš grāmatas atrodamos zīmējumos, mūs iepazīstināja un jau atkal pārsteidza Santagora.


Vēlos pateikt lielu paldies visiem, kas pielika savu roku grāmatas tapšanas procesā, kā arī informatīvajiem atbalstītājiem. Īpašs paldies multinews.lv vadītājai Ingai Nesterei par atbalstu manu trako ideju īstenošanā.

 

Grāmatas iznākšanu informatīvi atbalsta: Radio H20, multinews.lv, lapele.lv, e-avize un webads.

 

Grāmata izdota sadarbībā ar  visualstudio.lv

 

Grāmatas prezentācijas pasākums 22.novembrī 14.30 Lielvārdes centrālajā bibliotēkā.

 

Lai jums patriotiska un skaista šī turpmākā nedēļa un gaidiet, jo pavisam drīz grāmata „Vieglumam piederošs/С легкостью мне поравняться” būs pieejama iegādei arī jums.

 

Jans Ikes

www.jansikes.lv